počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 17
týden: 172
celkem: 210158

Bc. Jitka Šedinová


+420 602 643 393
jitka.sedinova@seznam.cz

Za potokem 257
250 72 Kojetice

IČ: 45255911 DIČ: CZ6556291467, plátce DPH

 

Rychlé info

Zasíláme zboží i na Slovensko!

Měna Eur je nastavena. Zboží zasíláme prostřednictvím kurýrní služby Geis a to pouze na dobírku nebo s platbou předem.


Děkujeme za Vaše reakce na Heureka.cz


Účetní program POHODA

BiOMill - ryze přírodní krmivo ** Facebook BiOMill - ryze přírodní krmivo BiOMill - ryze přírodní krmivo ** Facebook BiOMill - ryze přírodní krmivo

Vzorky krmiva

Dobrý den,

velmi nás těší návštěva našeho webu a zájem o krmivo Delimill, Prince a Princess.

Výživa psů i koček za poslední roky velmi postoupila a správně krmit svého mazlíčka již není doménou pár chovatelů. Každý má velký zájem krmit co nejlépe a s co největším ohledem na aktuální kondici svého mazlíčka. A tudíž jste zde správně!
Delimill, Prince a Princess svou nabídkou krmiv uspokojí i ty nejnáročnější /psi, kočky i majitele laugh/. Při výběru postupujte následovně - jako první u psů rozhoduje jejich hmotnost /předpokládaná v dospělosti/, následně věk a dále kondice a aktivita. U koček nerozhoduje hmotnost, ale věk, kondice a aktivita.

  • Jenže je toho hodně a nevíte si rady? Nevadí, rády Vám pomůžeme s výběrem krmiva. Od toho jsme totiž tady... Našim klientům dáváme přidanou hodnotu plným servisem - poradíme, posloužíme, rychle dodáme.

Poznámka na závěr - zkušený majitel ví, že vzorečkem krmiva nic nevyřeší... Vzorky krmiva neposkytujeme a to hlavně ze dvou důvodů.

  • Tím prvním je, že originální vzorečky krmiva jsou příliš malé a rozhodně nepoznáte, zda jste vybrali správně. Pes i kočka je ve většině případech naprosto v pohodě slupnou, ale co dál? Co poznáte z jedné zkrmené dávky? Nic... A co jim dát dál? Takže sáhnete po tom, co máte aktuálně doma. Výsledek se míjí... Proto doporučujeme na zkoušku zakoupit nejmenší balení BiOMillu, které jste vybrali. Toto balení je dostatečně velké na to, abyste poznali, zda je volba správná. A ještě než pytlíček s krmením dojde, můžete objednat balení větší nebo stejné.
  • Druhým důvodem je skupina "vzorkaři". To jsou ti, kteří obcházejí stánky prodejců na výstavách nebo píší maily prodejcům s žádostí o vzorek /ideálně text "Mám pejska, kterému jen tak něco nechutná, pošlete nám na adresu XY vzorečky. Děkujeme". Informace další většinou žádné... Zájem o značku? Ve skutečnosti také žádný. Vzorky různých značek a různé kvality sesypou a mají chvilku čím krmit. A když vzorky dojdou, skočí do nějakého super/hypermarketu a koupí to nejlevnější, co se zde nabízí. A to nechceme nijak podporovat. Psům ani kočkám tento postup ve výživě rozhodně nepomáhá...
    Jeden odeslaný vzoreček vyjde odhadem tak na cca Kč 50,-.
    Není lepší, když podpoříme útulek pro opuštěná zvířata? Určitě ano!

Přejeme příjemné nakupování!

BiOMill Team

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).