Chovatelský klub

Uvedené podmínky jsou totožné i pro značku Prince / Princess a další produkty v nabídce.

• Chovatelský klub pro kočky a psy

BJ Partners s.r.o.

Na Štamberku 36/10

182 00 Praha 8 Ďáblice

IČ 24200336 DIČ CZ24200336

bankovní spojení Česká spořitelna a.s., 2512127389/0800

Chovatelský klub jsme vytvořili za účelem podpory chovu kvalitních čistokrevných koček a psů a dále podpory všech lidí, kteří se starají o opuštěné kočky/psy.

Vy všichni, kteří se věnujete těmto krásným, ale nesmírně náročným koníčkům, jste našimi váženými klienty.

ČLENSTVÍ

•Členem Chovatelského klubu se může stát každý občan ČR, který je majitelem chovatelské stanice nebo chovného jedince, nebo se oficiálně podílí na péči o opuštěné kočky/psy. Členem se může stát i majitel psa/kočky s průkazem původu na doporučení svého chovatele.

•Člen klubu má možnost odebírat krmivo za ceny Chovatelského klubu a nakupovat i další produkty nabízející BJ Partners s.r.o. za zvýhodněné ceny.

•Členství v klubu vzniká předáním kontaktních údajů chovatele (organizace) a převzetím první objednávky krmiva.

K ukončení členství dojde na základě žádosti chovatele, nebo vypovězením ze strany Chovatelského klubu.

•V případě, že společnost zjistí, že člen chovatelského klubu zboží přeprodává, bude tímto členství okamžitě ukončeno!

OBJEDNÁVKY A ÚHRADY

Objednávky krmiva probíhají přes náš eshop www.biomillcz.com

▪Při registraci na www.biomillcz.com je nutné do poznámky v registraci uvést ještě následující údaje – název chovatelské stanice, plemeno, věk a počet psů nebo koček

▪Po registraci bude administrátorem chovatel přeřazen do cenové skupiny „chovatelský klub“

▪Zaregistrovaný člen eshopu v kategorii chovatelský klub získává za objednaná krmiva přes www.biomillcz.com

▪Výhodou elektronické objednávky je přehled o stavu nové objednávky, o historii objednávek, již předepsané kontaktní údaje chovatele atd.

▪Možnost úhrady převodem /objednatel obdrží na email/

E-mailem bookernadina@seznam.cz

Telefonicky – tel. 724343628 Jarka Vránová

Úhrada objednávky

hotově při převzetí

◦převodem – platí pouze u objednávek přes eshop pokud není předem domluveno jinak

POVINNOSTI ČLENA

•Pravdivě informovat ostatní chovatele a majitele koček o svých zkušenostech s krmivem.

•Po domluvě s dovozcem krmiv do ČR, firmou BJ partners s.r.o., se dle svých možností aktivně podílet na propagaci našich krmiv.

•Krmivo odebrané v rámci Chovatelského klubu slouží pouze pro potřeby člena klubu a není určeno k dalšímu prodeji! Za přeprodej se nepovažuje předání krmiva svým odchovům za shodnou cenu.

ZÁVAZKY CHOVATELSKÉHO KLUBU BiOMill

Informovat členy o dění v chovatelském klubu a novinkách týkajících se krmiv.

•Na žádost člena klubu zprostředkovat zdarma poradenství v oblasti výživy psů a koček. Vaše dotazy související s touto problematikou bude zodpovídat odborník na výživu malých zvířat.

ROZVOZ KRMIV A BONUSY

Objednávky přijímáme průběžně. Objednávky je možné realizovat na webových stránkách /eshopu/ www.biomillcz.com nebo telefonicky na čísle 724 343628 (Jarka Vránová) nebo elektronickou poštou na adrese bookernadina@seznam.cz . Objednávka bude potvrzena zprávou SMS nebo e-mailem a bude sdělen přibližný termín rozvozu/předání.

Rozvoz krmiva: Praha úterý dopoledne, středa večer. Ostatní dle individuální dohody nebo prostřednictvím kurýrních služeb Přesné datum a čas dodávky bude dohodnuto telefonicky nebo emailem.

Platba krmiv při rozvozu: Cenu přivezeného krmiva uhradí člen klubu ihned při dodávce nebo předem po potvrzení objednávky /člen obdrží na email proforma fakturu/.

Minimální množství krmiva: Minimální ani maximální množství není určeno.

•Při nižší objednávce než je určena doprava zdarma si člen klubu vyzvedne krmivo nebo požádá o zaslání poštou/kurýrem, při zasílání hradí poštovné chovatel v plné výši vč. dobírkovného.

V případě účasti BJ Partners s.r.o. na některé z chovatelských akcí /výstavy/, je možné krmivo vyzvednout osobně na stánku. Seznam akcí je průběžně uveřejňován na www.biomillcz.com. I tak je však třeba předem učinit objednávku /z důvodu zabezpečení dostatečného množství krmiva na této akci/.

BONUSOVÝ PROGRAM PRO CHOVATELE

•Majitelé chovných koček/psů mají možnost nahlásit telefonicky každý vrh koťat/štěňat. Podle počtu koťat/štěňat

mají nárok na jednorázovou slevu při odběru krmiva pro daný vrh /jednorázový odběr odpovídající počtu koťat-štěňat/ a obdrží informace pro nové majitele - vše dle aktuální nabídky. Možnost odběru krmiva pro nové majitele koťat/štěňat - nový majitel obdrží informace, jak se registrovat a být členem Chovatelského klubu.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).