Proč "naše" krmiva

Autor: Michal Blahout

Děkujeme!

 

Určitě by byl omyl,
nevyzkoušet BiOMill,
kvalitní kočičí krmivo,
které nevysaje peněženku,
zbude Vám tak i na pivo
nebo třeba na složenku

za mobilní služby,
tak splňte kočkám tužby.
Jsou-li hodně při chuti,
jistě velmi ocení
střídání různých příchutí,
vždyť pestrost je života koření.

Nebuďte ale suchaři,
jistě se vybrat podaří
pro Vaše kočky i z mokré stravy,
z jejíž obalů Vás nápis Princess zdraví.
Každá se cítit chce jako princezna,
chce být ta nej, vždyť je líbezná,
tak nemyslete už na koniny
a dopřejte jim ty laskominy!

 

             

 

Značky Delimill, Prince/Princess jsou na sobě zcela nezávislé. Jsou vyráběny v různých zemích.

Vzhledem k jejich různorodosti v nabízených krmivech si vybere i ten nejnáročnější klient.

V případě, že máte pejska zdravého, záleží čistě na Vás, které krmivo Vás zaujme.

Tato krmiva jsou nastaveno dietně tak, aby Vás pejsek i nadále prosperoval a nebyl svou citlivostí omezen.

Pro psy citlivé na hovězí, soju a oves je naprosto vhodné Delimill Lamb a Delimill Salmon.

Kuřecí tuk /což není živočišný protein/ valné většině alergiků nevadí, alergie na kuřecí tuk se objevuje velmi zřídka.

Pokud se v každém případě potřebujete vyhnout obilovinám, je krmivo Prince pro psy a Princess pro kočky ideální volbou. U psů citlivých na kuřecí maso je v nabídce krmivo s obsahem masa králičího, koňského nebo varianta s divočákem. Jedná se o jednoproteinové krmivo, což je pro dietu ideální volba.

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás! Určitě společně najdeme ideální krmivo pro Vašeho mazlíčka.

 


Potvrdilo se, že optimální výživa, respektující nejnovější vědecké poznatky, je stále více vnímána jako preventivní faktor. Napomáhá nejen oddálit a zamezit vzniku nežádoucích metabolických poruch, příznakům onemocnění z neadekvátní výživy, ale i negativnímu vlivu stárnutí organismu. Naše nabízené produkty vycházejí vstříc pokroku ve výživě zvířat a pomáhají zvýšit úroveň života Vašich psů a koček.


  PRINCE & PRINCESS je značka prémiových krmiv pro domácí - pro kočky a psy - od krmení štěňat a koťat po dospělé a až do seniorského věku. PRINCE a PRINCESS PREMIUM sortiment krmiv spojuje své vlastní recepty s odbornými znalostmi odborníků na výživu ve formulaci krmiva pro domácí zvířata, které se skládá z lidské jakosti surovin, GMO free, exotická kvalitní masa, která nejsou testována na zvířatech a jsou integrovány z čistých a přírodních složek, z rostlinných druhů - ovoce a zeleniny, až po bylinné extrakty.

  PRINCE a PRINCESS PREMIUM krmivo představuje holistický přístup, který je upraven pro optimální zdraví za nejlepší tělesné a duševní kondice s cílem zajistit delší život. Pro udržení zdravého životního stylu, PRINCE a PRINCESS PREMIUM krmivo cílí pozornost k detailu v kvalitě jejich složek, z nichž některé poskytují zdroj alternativních nápravných opatření, která přispívají k posílení imunitního systému a minimalizace spouštěčů, které mohou způsobit zdravotní problémy, nebo alergické reakce - tak, aby se váš pes nebo kočka těšili ze života s vámi.

   

  Maso - vysoký zdroj bílkovin pouze z lidské kvality čerstvého masa, obsahuje exotický výběr masa od zvěřiny, pštrosa po bizona a pakoně, které poskytují další podporu tělesných buněk a metabolismu.
  Přírodní antioxidanty - se skládají ze směsi rostlinných a ovocných extraktů, které využívají celou řadu složek, které nabízejí obrovské výhody. Podpora - s mimořádnou znalostí trhu, jsme schopni poskytnout technickou podporu k sortimentu a nutriční poradenství pro spotřebitele.

   

   

  X

  Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).